15 stycznia 2020 roku na naszym Wydziale uczciliśmy jako się godzi świętego Tomasza z Akwinu. Uroczystość ta zgromadziła również laureatów III już edycji konkursu na najlepsze prace magisterskie z zakresu teologii oraz nauk o rodzinie. Laureaci otrzymali nagrody im. Ks. Franciszka Sawickiego. Serdecznie gratulujemy!!!!!

Spotkanie stało się również okazją do ogłoszenia laureatów kolejnego konkursu „Nauka, religia i edukacja” – tym razem dla młodzieży – realizowanego wraz z redakcją działowego czasopisma Stientia et Fides. I tym laureatom znakomitych prac bardzo serdecznie gratulujemy!

Tradycyjnie już naszą uroczystość uświetnił znakomity wykład, tym razem prelegentem był dr Michał Zembrzuski z Katedry Historii Filozofii Wydziału Filozofii Chrześcijańskiej UKSW.