Zachęcamy do udziału w Konferencji organizowanej przez studentów i doktorantów Wydziału Teologicznego UMK pt.: Ars elegantiae. Toruńska Akademia Dyplomacji im. bł P.G Frassatiego, która odbędzie się w dniach 1-2 marca 2016 r. w Centrum Dialogu w Toruniu.

Pierwszego dnia proponujemy uczestnikom udział w warsztatach dotyczących savoir-vivre’u, organizacji przyjęć, redagowania zaproszeń, dress code’u, toastów, przygotowywania stołów bankietowych, pokazów fryzjerskich i florystycznych.

Drugiego dnia zapraszamy do udziału w panelach konferencyjnych dotyczących sztuki dyplomacji, także dyplomacji watykańskiej. Gośćmi specjalnymi będą: prof. Hanna Suchocka, prof. Z. Witkowski oraz ks. dr Mirosław Tykfer. Konferencję zorganizowano we współpracy z Fundacją Pro Futuro Theologiae, a patronat nad wydarzeniem objął JE Ks. Bp Andrzej Suski.

Plan Konferencji zamieszczono na plakacie.

PLAKATx (1)