Wydział Teologiczny UMK oraz Fundacja „Pro Futuro Theologiae” zapraszają na II Cecyliański Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej skierowany do scholi i zespołów wokalnych z diecezji toruńskiej, włocławskiej oraz pelplińskiej oraz innych diecezji z całej Polski. Chcemy nawiązać do tradycji uroczystych obchodów dnia  patronki muzyki kościelnej Św. Cecylii. Przegląd odbędzie się 19 listopada 2016 na Wydziale Teologicznym UMK w Toruniu, a gościem specjalnym będzie ks. bp Antoni Długosz.

Merytorycznym opiekunem przeglądu jest dr Agnieszka Brzezińska,  dyrygent Zespołu Kameralnego „Portamus Gaudium” działającego przy  Wydziale Teologicznym UMK.

Karta zgłoszenia [kliknij, aby pobrać]

II Cecyliański Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej – REGULAMIN [kliknij, aby pobrać]

przeglad_cecylianski